sobota, 27 kwietnia 2013

Zaczynamy! ;) UWAGA! To NIE jest kolejny blog o kosmetykach! ;-)

Witajcie! ;)

Tytuł mówi sam za siebie. Podobno, ponieważ to jest poniekąd kolejny blog o kosmetykach. ;)
Ale nie tylko! I niekoniecznie taki sam jak cała reszta w sieci istniejących!  
(tak, tak, robi się masło maślane... / J.;) )
Co będzie nas wyróżniać na tle pozostałych?


1. Jesteśmy dwie! ;)

A to oznacza, że na jednym blogu poznacie opinie dwóch osób! Często będą one różne, tak samo jak różne są właścicielki bloga. ;) Szukając opinii o kosmetyku wchodzicie na bloga, gdzie kosmetyk jest zachwalany, a tu okazuje się inaczej? U nas będą to dwie opinie na raz, sprawdzane na dwóch różnych typach cer, dwóch różnych rodzajach włosów... I często przed publikacją, będziemy prosić o opinię was, abyśmy mogły przedstawić także wasze zdania. ;)

2. Z pamiętnika babunii i jej sposobów na piękno...

Będziemy testowały przeróżne kosmetyk i dzieliły się opiniami... jednak oprócz tego, lubimy eksperymentować z naturalnymi sposobami na piękno! Sposoby babuni będą tutaj często opisywane bardzo dokładnie! (cholera mnie bierze, kiedy wchodząc na jakieś forum widzę milion odpowiedzi na jakieś pytanie dotyczące niektórych sposobów, które są błędne! / J.;) )

3. Nie tylko o kosmetykach!


Podpowiemy co jeść, czego unikać a z czym z produktów spożywczych się zaprzyjaźnić. Splądrujemy (!:P) apteki w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Troszkę razem poćwiczymy i spróbujemy wspólnie obierać urodowe cele - i trwać razem w postanowieniach! ;)

4. Wstawki, przypisy, odpisy...

Jako iż obie posiadamy milion myśli na sekundę, a pisanie powinno być składne i dokładne, możecie spodziewać się... wstawek pt. złote myśli J. bądź M.! :) Tak, tak! Będziemy sobie przeszkadzać, gwiazdkować i próbować wyjaśniać to co nawzajem miałyśmy na myśli. (Choć to akurat może być trudne. ;D)

5. Porównywarka produktów.


Oglądacie kosmetyki na sklepowych półkach i nie wiecie co wybrać? My wam podpowiemy! ;) Możemy przetestować większość produktów dostępnych w drogeriach! (M. i jej sklep kosmetyczny! <3 / J.)...chodzi o to, żebyśmy wszystkie pamiętały jak o siebie na co dzień dbać. Jak dbać o nasze włosy, skórę, paznokcie, ciało... Jak dbać, aby zachować we wszystkim równowagę i nie zwariować! :)

pozdrawiamy! :)
M&J

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteśmy wdzięczne za wszystkie pozostawione komentarze ;))
Są one dla nas wskazówką, że Wam się u Nas podoba.
Pozdrawiamy ;)